CANADA - JANUARY 2018 (Part 2)

Канада - країна з двома державними мовами, англійською і французькою. Якщо провінція Ontario, зокрема Toronto, повністю англомовна, то провінція Quebec, зокрема Montreal - французькомовна. Також, різниця в температурі була досить відчутна, в Торонто було +5 - +7, коли в Монреалі -16 і купа снігу.

В Монреалі ми зайшли в, без перебільшень, один з найкрасивіших соборів, що я бачив в житті - Basilique Notre-Dame De Montreal. Вівтар зроблений повністю з дерева, а підсвітка створює неймовірну атмосферу.

Отава - столиця, де для нас організували екскурсію в Канадський парламент. Сама будівля дуже цікава і гарна, нам показали, де засідає Канадська Верховна Рада, кабінет міністрів і премьєр, а парламентська бібліотека взагалі торч!

Ніагара - місто, яке мені нагадало трішки Лас Вегас, в якому я ніколи не був :D Не знаю чому, але якийсь такий настрій був, ми жили в готелі поряд з казино, багато вивісок, що світились різними кольорами, цілі комплекси з дитячими гральними автоматами, місто веселощів одним словом, ну і...звісно незрівнянна Ніагара. Ми до міста приїхали вже ввечері, було дууже холодно (-20), дерева, ліхтарі всі покрились льодом і було дуже гарно, водоспад вночі підсвічують різними кольорами, що також круто виглядає.

Я не показав, мабуть, й половини, з того, що бачив, де був і кого зустрів, а зустрів я дуже багато приємних людей, які і створили основні враження від цієї пригоди, за що я їм дуже вдячний. Я впевнений, що це не остання моя поїздка, дуже вже я хочу познімати щось круте в цих чудових місцях!

А на кінець, якщо буде цікаво, можете послухати, як ми співали. Це був наш перший виступ цієї поїздки і вдалось його записати, за що величезне дякую нашому другу, Vlad Lunin