CANADA - JANUARY 2018 (Part 1)

Ця історія почалась ще у 1998-му році, коли мама відвела мене до львівської державної хорової школи "Дударик". Пройшло 20 років і я у складі октету учасників Дударика потрапив до Канади з авторською Різдвяною програмою колядок. Видалась дуже цікава і насичена поїздка. Ми мали концерти в Toronto, Montreal, Ottawa, Hamilton, Oshawa, Niagara Falls і всюди нас тепло зустрічали приємні люди. Взагалі, потрапляючи вперше на інший континент, зіштовхуєшся з іншим світом, який бачив хіба по телевізору, тому вражень було справді багато. Часу на зйомки в мене особливо не було, ми мали кілька коротеньких прогулянок, з яких мені вдалось отримати  декілька цікавих кадрів. Сподіваюсь, вам буде цікаво, приємного перегляду! 

В Торонто ми були трішки більше часу, ніж в інших містах, тому й побачити вийшло більше. Вразив "Ripley's Aquarium of Canada", кількаметрові акули пропливали прямо над головою, величезна кількість різноманітних рибок, скати, які неначе посміхаються тобі, такий в них вигляд - дуже потішні та багато іншого не менш цікавого з підводного світу, дуже круто. Будете в Торонто, раджу ;)

Вкотре переконуюсь, що світ тісний, бо зустрів в Канаді свою подругу зі Львова - Аню. Часу багато не було, але ми собі ще трішки прогулялись по DownTown-у Торонто, падав крутий сніг, атмосферність зашкалювала!!!

Я старався коротко показати частинку Канади, яку побачив, але коротко не вийшло, то ж розділю свою розповідь на 2 частини. Тисніть на кнопочку знизу)

Canada 2018. Part 2